Forum Asus Eee PC

Największe w Polsce forum użytkowników Netbooków od Asusa.

Zaloguj | Zarejestruj

Odpowiedz
 [ Posty: 4 ] 

Pn, 19 grudnia 2011, 07:56

Zgłoś post
Ranga
Ranga
Dołączył(a): Śr, 14 grudnia 2011, 17:59
Posty: 1
Wiek: 115

Polećcie mi, jeśli możecie jakieś obiekty w Białowieży nadające się i spełniające najważniejsze warunki na konferencje.



Góra Góra
Zobacz profil
 

#

Pn, 19 grudnia 2011, 07:56

 





Góra Góra

#

Wt, 20 grudnia 2011, 08:10

Zgłoś post
Ranga
Ranga
Dołączył(a): Śr, 14 grudnia 2011, 14:48
Posty: 1
Wiek: 115

Według mnie na konferencje w Białowieży jest Hotel Białowieski. Jest trzygwiazdkowy, dość duży w bardzo dobrej okolicy, jest łatwy dojazd. Mają 4 klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w najnowszy sprzęt prezentacji fonicznej i wizualnej. Mam nadzieję, że pomogłam.


_________________
konferencje


Góra Góra
Zobacz profil
 
Strona WWW
 

#

Wt, 20 grudnia 2011, 14:06

Zgłoś post
Ranga Admina
Ranga Admina
Avatar użytkownika
Dołączył(a): Śr, 24 listopada 2010, 16:04
Posty: 110
Wiek: 35
Lokalizacja: Polska
LAPTOP: Asus Eee PC 1215N
4GB RAM
250 GB HDD
ekran 12" 1366x768
Windows 7 HP 32 bit
Pendrive 24 GB
----------
Asus R453LN
4GB RAM
500 GB HDD
ekran 14" 1366x768
Windows 10 64 bit
----------
ASUS GL503VD
8GB RAM
1TB SHDD
ekran 15"6 1920-1080
i7-7700HQ, GTX 1050 4GB,
Windows 10 64 bit
----------
ASUS G512LV
16GB RAM
512GB SHDD
ekran 15"6 1920-1080
i7-10750H RTX 2060 6GB,
Windows 10 64 bit

Właśnie o ten sam hotel chciałem polecić. Warto też spytać Wujka Google :)



Góra Góra
Zobacz profil
 
Strona WWW
 

#

Śr, 21 grudnia 2011, 08:39

Zgłoś post
Ranga
Ranga
Dołączył(a): Śr, 14 grudnia 2011, 14:25
Posty: 3
Wiek: 115

Białowieski jest ok, ale tak raczej na mniejsze konferencje. Jakby Twoja była większa i zależałoby Ci na niższych kosztach to wybierz Hotel Żubrówkę. Jest 4-gwiazdkowy. Są 4 różnej wielkości sale od 52 do 150 m2, a możliwość ich łączenia pozwala na osiągnięcie jeszcze większych powierzchni, aż do 470 m2. Daje to możliwość organizacji konferencji gdzieś tak do 500 osób.



Góra Góra
Zobacz profil
 

#

Śr, 21 grudnia 2011, 08:39

 





Góra Góra
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz
 [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników


Szukaj:
Skocz do:  
cron