Forum Asus Eee PC

Największe w Polsce forum użytkowników Netbooków od Asusa.

Zaloguj | Zarejestruj

Odpowiedz
 [ Posty: 2 ] 

Pt, 16 maja 2014, 14:46

Zgłoś post
Ranga
Ranga
Dołączył(a): Pt, 16 maja 2014, 14:23
Posty: 2
LAPTOP: Asus K50IE

Witam wszystkich. Tak jak w tytule, pojawił się problem z sprzętem i oprogramowaniem, kilka dni temu postanowiłem sformatować dysk w laptopie, powodem tego była zmiana oprogramowania dedykowanego do tego modelu. Firmowy śmietnik win7/64Bit zamieniłem na czysty windows 7/64 Bit, wszystko pasowało ale pojawił się problem z którym nie potrafię sobie poradzić. W menedżerze urządzeń wyświetlają się wykrzykniki przy portach com, karcie tunelowania Teredo (Microsoft) oraz przy koprocesorze. Próbowałem wgrywać nowe sterowniki ale za każdym razem są odrzucane ( pojawia się komunikat Odmowa dostępu ) i żaden sprzęt nie działa poprawnie. Nie wiem co mam robić, jeśli ktoś miał taki problem proszę o odpowiedź. Pzdr Skillet.



Góra Góra
Zobacz profil
 

#

Pt, 16 maja 2014, 14:46

 





Góra Góra

#

Cz, 22 maja 2014, 15:43

Zgłoś post
Ranga Admina
Ranga Admina
Avatar użytkownika
Dołączył(a): Śr, 24 listopada 2010, 16:04
Posty: 110
Wiek: 35
Lokalizacja: Polska
LAPTOP: Asus Eee PC 1215N
4GB RAM
250 GB HDD
ekran 12" 1366x768
Windows 7 HP 32 bit
Pendrive 24 GB
----------
Asus R453LN
4GB RAM
500 GB HDD
ekran 14" 1366x768
Windows 10 64 bit
----------
ASUS GL503VD
8GB RAM
1TB SHDD
ekran 15"6 1920-1080
i7-7700HQ, GTX 1050 4GB,
Windows 10 64 bit
----------
ASUS G512LV
16GB RAM
512GB SHDD
ekran 15"6 1920-1080
i7-10750H RTX 2060 6GB,
Windows 10 64 bit

Witaj Skillet,

Zainstaluj program Driver Booster. Zainstaluj wszystkie sterowniki jakie ten program znajdzie. Upewnij się, że w opcjach programu masz zaznaczoną opcję "Automatycznie instaluj sterowniki w tle".
Czy mógłbyś również zrobić zrzut ekranu z komunikatem o błędzie?

Pozdrawiam,

Mikołaj



Góra Góra
Zobacz profil
 
Strona WWW
 

#

Cz, 22 maja 2014, 15:43

 





Góra Góra
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Odpowiedz
 [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Możesz rozpoczynać nowe wątki
Możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz dodawać załączników


Szukaj:
Skocz do:  
cron